20 december 2018 door Suzanne van der Aa

Fijne feestdagen!

2018 was voor ons een druk en enerverend jaar. Met nog een paar weken voor de boeg kijken wij met veel vertrouwen uit naar 2019 waarin ons team weer op volle sterkte is. Zodat wij u nog beter van dienst kunnen zijn en de aandacht kunnen geven die u verdient.

Wij danken u voor uw vertrouwen in ons team, de adviezen die we u hebben mogen geven, de interessante gesprekken en de blijk van waardering voor onze dienstverlening. En wij hopen u natuurlijk ook in 2019 weer te mogen adviseren en u de rust te geven dat u weet waar u financieel aan toe bent, in elke levensfase. Of we u nu thuis bijstaan, onderweg, in het dagelijks leven, of op zakelijk gebied.

Fijne feestdagen en een heel mooi 2019 toegewenst namens het team van Van der Aa Financieel Adviseurs!

 

In verband met de feestdagen zijn gesloten op de volgende dagen:
- maandag 24 december
- dinsdag 25 december
- woensdag 26 december
- maandag 31 december
- dinsdag 1 januari

 

« Terug naar nieuwsoverzicht

 
 
Uitnodiging informatieavond ‘Financiële rust’
Geplaatst op 20 mei 2019
 
Personeelsschadeverzekering
Geplaatst op 17 maart 2019

Meld me aan voor de nieuwsbrief